კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება ,,დელკატოს” ონლაინ მაღაზიაში!
აღნიშნული მომსახურების წესები და პირობები არეგულირებს თქვენს მიერ ჩვენი ვებგვერდის გამოყენებას, რომელიც განთავსებულია მისამართზე – www.delcato.ge, რომელიც ოპერირებს დელკატოს მიერ.
ჩვენი კონფიდენციალურობის პოლიტიკა, განსაზღვრავს ჩვენი სერვისის გამოყენებას და განმარტავს, თუ როგორ ვაგროვებთ, ვიცავთ და გავცემთ ინფორმაციას, რომელსაც ვიღებთ თქვენს მიერ ჩვენი ვებგვერდების გამოყენების შედეგად.
ჩვენსა და თქვენს შორის შეთანხმება (კონტრაქტი) მოიცავს აღნიშნულ წესებს და პირობებს და ჩვენი კონფიდენციალურობის პოლიტიკას. თქვენ აცნობიერებთ, რომ წაიკითხეთ და გესმით შეთანხმებები და ეთანხმებით მათ.
თუ არ ეთანხმებით შეთანხმებებს (ან ვერ შეასრულებთ), შეგიძლიათ არ ისარგებლოთ ჩვენი მომსახურებით, მაგრამ გთხოვთ, შეგვატყობინოთ ელ. ფოსტაზე info@delcato.ge იმისათვის, რომ ჩვენ შევძლოთ არსებული სიტუაციიდან გამოსავლის მოძიება. ეს პირობები ვრცელდება ყველა ვიზიტორზე, მომხმარებელზე და სხვა სერვისებზე წვდომის მსურველზე.
2. კომუნიკაცია
ჩვენი სერვისის გამოყენებით, თქვენ თანხმობას აცხადებთ სიახლეების, მარკეტინგული ან სარეკლამო მასალების და სხვა ინფორმაციის მიღებაზე, რომელიც შეიძლება ჩვენგან იქნას გამოგზავნილი. ამასთან, თქვენ შეიძლება უარი თქვათ ზემოთ აღნიშული ინფორმაციის მიღებაზე ჩვენს ელ. ფოსტაზე info@newtech.ge გამოწერის გაუქმების თაობაზე შეტყობინებით.
3. შეძენა/ყიდვა
თუ გსურთ შეიძინოთ პროდუქტი ან მომსახურება, რაც ხელმისაწვდომია მომსახურების საშუალებით, ამისათვის შეიძლება საჭირო გახდეს თქვენი შესყიდვისთვის შესაბამისი ინფორმაციის მიწოდება, მათ შორის და არა მარტო საკრედიტო ან სადებეტო ბარათის ნომერი, თქვენი ბარათის ვადის გასვლის თარიღი, თქვენი რეგისტრაციის მისამართი და მიწოდებისთვის საჭირო ინფორმაცია.
თქვენ წარმოადგენთ და გარანტიას იძლევით, რომ: თქვენ გაქვთ იურიდიული უფლება გამოიყენოთ ნებისმიერი ბარათი(ებ)ი ან გადახდის სხვა მეთოდი(ებ)ი ნებისმიერი შეძენასთან დაკავშირებით; და რომ თქვენს მიერ მოწოდებული ინფორმაცია არის ნამდვილი, სწორი და სრულყოფილი.
გადახდისა და შესყიდვების განხორციელებისათვის, შესაძლოა საჭირო გახდეს ჩვენი მხრიდან მესამე მხარის სერვისის გამოყენება. თქვენი ინფორმაციის მოწოდებით, თქვენ გვაძლევთ უფლებას, რომ მივაწოდოთ ეს ინფორმაცია მესამე მხარეს, რომელიც ექვემდებარება ჩვენი კონფიდენციალურობის პოლიტიკას.
ჩვენ ვიტოვებთ უფლებას ნებისმიერ დროს უარი ვთქვათ ან გავაუქმოთ თქვენი შეკვეთა გარკვეული მიზეზების გამო, მათ შორის მაგრამ არა მარტო: პროდუქტის ან მომსახურების ხელმისაწვდომობა, პროდუქტისა თუ მომსახურების აღწერილობაში ან ფასში შეცდომების არსებობის არსებობა, შეცდომები თქვენს შეკვეთაში ან სხვა მიზეზები.
ჩვენ ვიტოვებთ უფლებას უარი თქვან ან გავაუქმოთ თქვენი შეკვეთაზე, თაღლითობის ან უნებართვო ან უკანონო ტრანზაქციაზე ეჭვის არსებობის შემთხვევაში.
4. შეკვეთის გაუქმება /თანხის დაბრუნება/ანაზღაურება
ებისმიერი შეძენილი ნივთის დაბრუნება და თანხის ანაზღაურება შესაძლებელია მხოლოდ წუნდებული პროდუქტის შემთხვევაში.ყველა ნივთი შემოწმდება დაბრუნებისას. შემოწმების შემდეგ, პროდუქები, რომლებიც არ დაექვემდებარება დაბრუნებას (მაგ: თუ წარმოდგენილი არ არის ქვითარი, პროდუქტი გამოყენებულია და სხვა შემთხვევებში) პროდუქტის დაბრუნების ან გადაცვლის მიზნით ბლიკვანგერი იტოვებს უფლებას არ აანაზღაუროს თანხა ან არ მოახდინოს გადაცვლა.გადაცვლის, დაბრუნების და თანხის დაბრუნების დროს გათვალისწინებულია მხოლოდ შეძენის დროს არსებული ფასი.
5. შემადგენლობა/კონტენტი
ნებისმიერი ვიზუალური და ტექსტური მასალა, რომელი განთავსებულია ჩვენს ვებ-გვერდზე, წარმოადგენს დელკატოს საკუთრებას ან აქვს გამოყენების ნებართვა. თქვენ არ გაქვთ უფლება გაავრცელოთ, შეცვალოთ, გადაუგზავნოთ, გადმოწეროთ, დააკოპიროთ ან გამოიყენოთ აღნიშნული კონტენტი სრულად ან ნაწილობრივ პირადი კომერციული მიზნებისთვის ან წინასწარ წერილობითი ნებართვის მიღების გარეშე.
6. აკრძალული გამოყენება
თქვენ შეგიძლიათ გამოიყენოთ სერვისი მხოლოდ კანონიერი მიზნებით და პირობების შესაბამისად.
7. ანალიტიკა
ჩვენ შესაძლოა გამოვიყენოთ მესამე მხარის მომსახურება, ჩვენი სერვისის გამოყენების მონიტორინგისა და ანალიზისთვის.
8. ანგარიშები
როდესაც თქვენ ქმნით ანგარიშს ჩვენს ვებ-გვერდზე, თქვენ ადასტურებთ, რომ თქვენს მიერ მოწოდებული ინფორმაცია ზუსტი, სრულყოფილი და აქტუალურია ნებისმიერ დროისთვის. არასწორმა, არასრულმა ან მოძველებულმა ინფორმაციამ შესაძლოა გამოიწვიოს თქვენი ანგარიშის დაუყოვნებლივი გაუქმება.
თქვენ ხართ პასუხისმგებელი თქვენი ანგარიშის და პაროლის კონფიდენციალურობის შენარჩუნებაზე. თქვენ ეთანხმებით პასუხისმგებლობის აღებას თქვენს ანგარიშთან ან/და პაროლთან დაკავშირებულ ნებისმიერ და ყველა აქტივობასა თუ ქმედებაზე. თქვენ დაუყოვნებლივ უნდა გვაცნობოთ თქვენი ინფორმაციას უსაფრთხოების დარღვევის ან თქვენი
ჩვენ ვიტოვებთ უფლებას უარი ვთქვათ მომსახურებაზე, შევადგინოთ ანგარიშები, ამოვიღოთ ან შეცვალოთ შინაარსი, ან შევაჩეროთ შეკვეთები ჩვენი შეხედულებისამებრ.
9. შეწყვეტა
ჩვენ შეგვიძლია შევწყვიტოთ ან შევაჩეროთ თქვენი ანგარიში და სერვისზე წვდომა დაუყოვნებლივ, წინასწარი შეტყობინების გარეშე ან პასუხისმგებლობის გარეშე, ჩვენი შეხედულებისამებრ, რაიმე მიზეზის გამო და შეზღუდვის გარეშე, მათ შორის, მაგრამ არ მხოლოდ პირობების დარღვევის შემთხვევაში.
თუ გსურთ ანგარიშის შეწყვეტა, შეგიძლიათ უბრალოდ შეწყვიტოთ მისი გამოყენება.
10. მარეგულირებელი კანონი
წესები და პირობები რეგულირდება და ინტერპრეტაცია ხორციელდება საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად, შესაბამისი მარეგულირებელი კანონის ფარგებში, მასთან კონფლიქტში მყოფი დებულებების გათვალისწინების გარეშე.
ჩვენს მიერ ამ პირობების რაიმე უფლების ან დებულებების შეუსრულებლობა, არ განიხილება ამ უფლებების უგულებელყოფად. თუ ამ პირობების რომელიმე დებულება სასამართლოს მიერ ბათილად ან კანონიერი ძალის არმქონედ ჩაითვლება, ამ პირობების დარჩენილი დებულებები რჩება მოქმედად.
11. ცვლილებები სერვისში
ჩვენ ვიტოვებთ უფლებას, შევიტანოთ ცვლილებები ჩვენს მომსახურებაში, ჩვენი შეხედულებისამებრ. პერიოდულად, ჩვენ შეიძლება შევზღუდოთ წვდომა მომსახურების ზოგიერთი ნაწილზე ან მთლიან სერვისზე, მომხმარებლებზე, მათ შორის რეგისტრირებულ მომხმარებლებზე.
12. დასტური/თანხმობა
ჩვენი სერვისით ან ჩვენს მიერ მოწოდებული სხვა სერვისის გამოყენებით, ადასტურებთ, რომ წაიკითხეთ და გაეცანით ამ წესებს და პირობებს და ეთანხმებით მათ.
13. დაგვიკავშირდით
გთხოვთ, თქვენი გამოხმაურება, კომენტარები, ტექნიკური დახმარების მოთხოვნა გამოაგზავნოთ ელ. ფოსტაზე: info@delcato.ge

Добро пожаловать в онлайн-магазин "Делкато"!
Данные условия и положения регулируют использование вами нашего веб-сайта, доступного по адресу – www.delcato.ge, который функционирует под управлением Делкато.
Наша политика конфиденциальности определяет использование наших услуг и объясняет, как мы собираем, защищаем и раскрываем информацию, которую получаем в результате использования вами наших веб-сайтов.
Наше соглашение (контракт) с вами включает в себя настоящие условия и положения, а также нашу политику конфиденциальности. Вы подтверждаете, что прочитали, понимаете и соглашаетесь с этими условиями.
Если вы не соглашаетесь с условиями (или не можете их выполнить), вы можете не использовать наш сервис, но, пожалуйста, сообщите нам об этом по электронной почте info@delcato.ge , чтобы мы могли найти решение существующей ситуации. Эти условия распространяются на всех посетителей, пользователей и всех, кто желает получить доступ к нашим сервисам.
Коммуникация
Используя наши услуги, вы соглашаетесь получать новости, маркетинговые или рекламные материалы и другую информацию, которая может быть отправлена вами. Вы также можете отказаться от получения вышеупомянутой информации, написав нам на электронную почту. info@newtech.ge  Уведомление о отмене подписки.
Покупка/Приобретение
Если вы хотите приобрести продукт или услугу, доступную через сервис, вам может понадобиться предоставить соответствующую информацию для покупки, включая, но не ограничиваясь, номером вашей кредитной или дебетовой карты, датой истечения срока действия вашей карты, вашим регистрационным адресом и информацией для доставки.
Вы заявляете и гарантируете, что: у вас есть юридическое право использовать любую карту(ы) или другие методы оплаты для любых покупок; и что предоставленная вами информация является достоверной, правильной и полной.
Для осуществления платежей и покупок может понадобиться использование сторонних сервисов. Предоставив вашу информацию, вы даете нам разрешение передавать эту информацию третьей стороне, которая подчиняется нашей политике конфиденциальности.
Мы оставляем за собой право в любой момент отклонить или отменить ваш заказ по определенным причинам, включая, но не ограничиваясь: наличие продукта или услуги, наличие ошибок в описании или цене продукта или услуги, ошибки в вашем заказе или другие причины.
Мы оставляем за собой право отклонить или отменить ваш заказ в случае подозрения на мошенничество или несанкционированную или незаконную транзакцию.
Отмена заказа / Возврат средств / Компенсация
Возврат любого приобретенного товара и возмещение средств возможны только в случае дефектного товара. Все товары будут проверены при возврате. После проверки, товары, которые не подлежат возврату (например, если отсутствует чек, товар использовался или в других случаях), компания оставляет за собой право не возмещать деньги или не производить обмен товара.При обмене, возврате и возврате денег учитывается только цена, действовавшая на момент покупки.
Состав / Контент
Любой визуальный и текстовый материал, размещенный на нашем веб-сайте, является собственностью Delkato или используется с разрешения. Вы не имеете права распространять, изменять, пересылать, загружать, копировать или использовать данный контент полностью или частично в личных или коммерческих целях без предварительного письменного разрешения.
Запрещенное использование
Вы можете использовать сервис только для законных целей и в соответствии с условиями.
7. Аналитика
Мы можем использовать услуги третьих сторон для мониторинга и анализа использования нашего сервиса.
8. Аккаунты
Когда вы создаете аккаунт на нашем сайте, вы подтверждаете, что предоставленная вами информация является точной, полной и актуальной на момент предоставления. Неверная, неполная или устаревшая информация может привести к немедленному аннулированию вашего аккаунта.
Вы несете ответственность за сохранение конфиденциальности вашего аккаунта и пароля. Вы соглашаетесь взять на себя ответственность за любые и все действия, связанные с вашим аккаунтом и/или паролем. Вы обязаны немедленно уведомить нас о любом нарушении безопасности или о любом несанкционированном доступе к вашему аккаунту.
Мы оставляем за собой право отказать в обслуживании, создавать аккаунты, удалять или изменять контент, а также приостанавливать заказы по нашему усмотрению.
9. Прекращение
Мы можем немедленно прекратить или приостановить ваш аккаунт и доступ к сервису без предварительного уведомления или ответственности по нашему усмотрению по любой причине и без ограничений, включая, но не ограничиваясь, нарушение условий.
Если вы хотите прекратить использование аккаунта, вы можете просто прекратить его использование.
10. Регулирующее законодательство
Правила и условия регулируются и интерпретируются в соответствии с законодательством Грузии, в рамках соответствующего регулирующего законодательства, без учета положений, которые могут быть в конфликте с ним.
Невыполнение нами какого-либо права или положения этих условий не считается отказом от этих прав. Если какое-либо положение этих условий будет признано недействительным или не имеющим юридической силы судом, оставшиеся положения этих условий остаются в силе.
11. Изменения в сервисе
Мы оставляем за собой право вносить изменения в наш сервис по собственному усмотрению. Периодически мы можем ограничить доступ к некоторым частям сервиса или ко всему сервису для пользователей, включая зарегистрированных пользователей.
12. Подтверждение / Согласие
Используя наш сервис или любой другой сервис, предоставляемый нами, вы подтверждаете, что прочитали и ознакомились с этими правилами и условиями и соглашаетесь с ними.
13. Свяжитесь с нами
Пожалуйста, отправьте свои отзывы, комментарии или запросы на техническую поддержку по электронной почте: [вставьте адрес электронной почты]. info@delcato.ge